מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

רהיטים לצימרים

רהיטים לצימרים
מתכנן לבנות צימר? דגש חשוב...
בשנים האחרונות ישנה מגמה הולכת וגוברת מצד בעלי קרקע בצפון להקים ולבנות צימרים על שטחם, על מנת לנצל את שטח חלקת האדמה שברשותם ולהרוויח משכורת נוספת למרות שכיום צימרים בצפון הארץ הינה פרנסת היחידה של רבים. 
בין אם גם אתה נמנה כחלק מאותם אנשים, ואתה מתכנן לבנות צימר חדש, ובין אם אתה בעלים של צימר קיים, היינו רוצים להדגיש בפניך, במאמר זה, את החשיבות שבעיצוב הצימר ובבחירת רהיטים לצימר. 

למה דווקא הצימר שלך?
זו השאלה שאמורה לרחף מעל ראשך בבואך לתכנן או לעצב את הצימר שבבעלותך. עליך להבין תחילה את רצון האורחים הפוטנציאליים שלך ובכדי לעשות זאת, עליך לנסות ולהיכנס "לראש" שלהם. 
אז מה בעצם מחפשים אנשים הרוצים לנפוש בצימר כלשהו ברחבי הארץ? לו רצונם היה לצאת למסע קניות במקום הנופש, הם לא היו בוחרים בצימר... אולי אילת. הנקודה החשובה אליה אנו מכוונים היא שהאורחים הפוטנציאליים שלך הם קודם כל... זוגות. זוגות אלו מחפשים אינטימיות, הם מחפשי מקום אליו יוכלו לברוח מהלחץ במקום מגוריהם ובו יוכלו להתבודד ולחלוק אינטימיות פסטוראלית ומדהימה. 
ובכן, הרוב המוחלט של המתארחים בצימר יבלו את מרבית שהותם בין קירות הצימר, וזו בדיוק הסיבה לכך שהרהיטים בצימרים ועיצובם הכללי הם האלמנטים החשובים ביותר אותם לוקחים אורחים פוטנציאליים בחשבון בבואם לבחור את הצימר בו הם יתארחו. 

האינטרנט הוא המלך
 לרוע מזל בעלי הצימרים, ולמזלם של הנופשים בצימרים – אין מחסור בצימרים בארץ. זו עובדה חשובה אותה עליך לקחת בחשבון בבואך לתכנן את מראה הצימר שבבעלותך ולבחור את הרהיטים לצימר שלך. כיום, בעידן האינטרנט, 85% אחוז מהנופשים בצימרים מגיעים לאותו צימר בו הם בחרו לאחר שמצאוהו באינטרנט. 15% הנוספים מגיעים לצימר מסוים לאחר שקיבלו המלצה חמה על אותו צימר ספציפי. 
האינטרנט הוא במת השיווק של הצימר שלך ובו תצטרך להציג תמונות של הצימר שבבעלותך. מכיוון שמבחינת המראה החיצוני כמעט כל הצימרים נראים אותו דבר, עליך לנסות ולבדל את שלך באמצעות ריהוט הצימר הפנימי. זו הדרך היחידה באמצעותה ניתן לגרום לצופה בתמונות לומר לעצמו "וואו, זה צימר יפה!". יצירת אימפקט שכזה על הצופה בתמונות אינה מטלה פשוטה כלל וכלל, ומצריכה ממך, בעל הצימר, תכנון קפדני בכל הקשור לרהיטים אותם אתה בוחר לצימר. 

רהיטים לצימרים... למה הכוונה בעצם?
כשאומרים "רהיטים לצימרים", הכוונה היא בעצם לכלל הריהוט המוצב בתוך הצימר (לרבות ריהוט גן יוקרתי). הריהוט הפנימי לצימר מתחיל, איך לא? בג'קוזי... זה הדבר הראשון שאורחים מחפשים, זו עובדה ידועה ואין מה להתעכב עליה, רק נדגיש כי עליך לעשות מאמץ ולבחור ג'קוזי מיוחד. רהיטים פנימיים לצימר נוספים כוללים: מטבח, שולחן, עיצוב הקירות, קישוטים, פרחים והרהיט החשוב ביותר לצימר – המיטה. 

לסיכומו של עניין
 סוד הצלחת הצימר טמון אך ורק בעיצובו ובבחירה נכונה ומושכלת של רהיטים לצימר, אשר יהפכו את הצימר שבבעלותך לייחודי ומיוחד במינו. 
אז אל תתפשרו על ריהוט גן. כנסו עכשיו לקויה דיזיין ובחרו רהיטים יוקרתיים לצימר שלכם. www.koyadesign.co.il