מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

קייטרינג לצימר

קייטרינג לצימר


 צימרים בימינו נחשבים למקום מצויין למחווה רומנטית לבן/בת זוגנו, חגיגת ארוע מסויים או סתם להירגע קצת מחיינו העמוסים על ידי לקיחת פסק זמן במקום המרוחק מהמולת המרכז, ולהתחבר קצת לטבע ולנופיה הקסומים של ארצנו. ענף הצימרים בישראל נהנה מתחרות יתרה בין בעלי הצימרים ולנו נותר רק לבחור. המגוון המוצע הוא רחב: ניתן לבחור נוף הצופה לים או צימרים עם בריכה וכדומה. נראה כי תהליך הבחירה בצימר המתאים לנו יגרום לנו כאב ראש לא קטן ככל שננסה להתמקד בכל הפרטים הקטנים המוצעים בכל צימר (ובכל חדר בצימר), כך שיתכן ונפספס את המטרה העיקרית לשמה חיפשנו את הצימר - ליהנות מיום מיוחד עם הפרטנר שלנו – בין אם מדובר בהירגעות משותפת ובין אם בחגיגת מאורע מסוים. 


דווקא בעקבות המורכבות בבחירת הצימר ובמטרה להפיק את המירב מנופש זה- הרשו לי להמליץ על הטרנד החדש הכובש את ענף הצימרים, בד בבד עם נופשי הצימרים עצמם - שירות קייטרינג של שף עד לצימר. במקום להתרכז בעובדה האם יש בצימר כבלים בטלוויזיה או לא, התמקדו במרכיב חדש, אשר ישפר את חווית הנופש שלכם פלאים, וכמובן יפתיע אתכם ואת בן זוגכם בהנאות קולינאריות משביעי רצון לבחירתכם - מאכלים מהמטבח האיטלקי, או אולי דווקא מאכלים מהמטבח ההודי, אולי בכלל מטעמי סושי אל תוך הלילה לצד יין איכותי – הכל אפשרי עם שירות שף עד לצימר, אשר מכין את האוכל במיוחד לבקשתכם ובשבילכם לצד הנוף הקסום והאווירה הרומנטית שמשרה הצימר, תוביל לחוויות טעמים מטריפה שתוביל להנאה צרופה ותגרום לנופש הזה להיזכר טוב טוב בזיכרונכם. 


בעלי צימרים רבים אימצו טרנד זה כבר לחיקם, בענף כה תחרותי (ענף הצימרים בארץ) בעלי הצימרים מחוייבים להציע ללקוח את השירות החדשני והמקצועי ביותר שיש (כדוגמאת שף עד לצימר) במטרה שלא ישארו מאחור. כמובן שטרנד זה יוצר כאב ראש לא קטן אצל בעלי הצימרים, אשר נאלצים לחזות מראש באם שירות שף עד לצימר רלוונטי ומתאים לצימרים אותם הם מציעים. זכרו - צימר המציע את שירות שף עד לצימר אמור להיות מאובזר ברמה מלאה ואיכותית מבחינת המטבח וברמת השף - אל תהססו לברר את זהות השף ואת רמת אבזור המטבח, על מנת למנוע תסכול ותשלום כספי רב שלא לצורך. שפים רבים כיום מוצאים עניין בטרנד חדש זה ולעיתים ניתן במחיר מסוים ליהנות מתבשיליו של השף המועדף עליכם היישר בסלון הצימר שלכם! 


שף עד לצימר מאופיין במחיר גבוה יחסית, כשם שהשירות אותו הוא מעניק הוא יחודי ויוקרתי. כמובן שכל שף רשאי לקבוע את שכרו בהתאם לשמו, ולכן עליכם לבדוק כי השף הנבחר הינו לטעמכם. לעיתים מדובר בשף חיצוני ולעיתים מדובר גם בבעל הצימר המוכר בכישוריו הקולינאריים. זה המקום להדגיש כי עד להגעת טרנד זה מרבית בעלי הצימרים-שפים דאגו לאפות לחמים ולבשל תבשילים לאורחיהם ולמכור זאת על ידי הפעלת מסעדה הקרובה לצימרים.