מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

צימרים שמקבלים בעלי חיים - הצמרת

אם החלטתם לצאת לחופשה בצימר יחד עם הכלב, כדאי מאד שתמנעו ממבוכה מאד גדולה מראש ותוודאו שהצימר בוא אתם הולכים לנפוש הינו טולרנטי לבעלי חיים. אין דבר עצוב יותר מלהגיע לחופשה ולגלות כי אינכם יכולים להשתכן בצימר בשל העובדה שהבאתם כלב. 

אז אין זה מופרך לרצות לצאת לחופשה יחד עם הכלב. בעלי כלבים רבים לוקחים איתם את החבר הנאמן לכל מקום, אדרבא כאשר מדובר בחופשה. ידוע, אגב שבעלי כלבים רבים מעדיפים חופשה בחיק הטבע אשר כוללת מסלולי הליכה בהם יכול הכלב לבלות וליהנות. חיבה זו מושרשת כה עמוק עד כי פועלים בארץ מספר מועדונים המיועדים לטיולים שותפים עם כלבים, בדרך כלל כלבים מאותו הגזע. 
מועדונים אלו מיודעים לחובבי כלבים שבחרו להקדיש את גידול הכלב לטיפול מסור ונאמן. יחדיו הם נפגשים, מטיילים במסלולים מיודעים במיוחד לכלבים, מעבירים חוויות ורשמים מהטיפול בכלבים, ובקיצור: נהנים מכל רגע. 

ישנה אמנם תופעה פסולה בארץ של בעלי כלבים אשר טסים לחופשה בחו"ל, ונוטשים את כלבם ברחוב. זוהי הזנחה מכפירה ופושעת. דווקא המטיילים בארץ שיכולים להרשות לעצמם לקחת עמם את הכלב מפגינים אהבה רבה ליצור הפרוותי והחמוד, והומניסטיות ראויה לשמה. 

מארחים בכבוד: לבעלי הצימר, לעומת זאת, לא תמיד מתאים שהמבקרים יבואו בעל חי. צימרים רבים משמשים מקום מפלט עבור זוגות שבוחרים להתבודד, ולבלות זמן איכות יחדיו. הבאת כלב למתחם צימרים עלולה לפגום בדרישת הזוגות לאינטימיות, בין אם על ידי נביחות הכלב, ובין אם על ידי התרוצצות חופשית במתחם. חישבו גם על טובת הכלב. אין זה ראוי לקחת כלב למקום אשר אינו מאובזר במתקנים המתאימים. הכלב זקוק למקום ללינה, אוכל ומים. חשוב וכדאי לוודא זאת עם בעלי הצימרים. 

על אף כל אלו ישנם בעלי צימרים שלא מפריע להם אם תביאו כלב. חיי הכפר של בעלי הצימרים, מעודדים אותם גם כך להחזיק כלבים משל עצמם. אך כדאי מאוד להשקיע דקה במציאת צימר מותאם במיוחד להבאת בעלי חיים. צימר שכזה מבטיח לא רק מקום טוב ונוח לכלב, אלא גם ראש שקט מדאגות עבורכם. 

בצאתכם לחופשה, כאשר אתם מדפדפים באינטרנט אחר הצימר החלומי אליו תצאו, הקפידו לוודא בדף הצימר כי הוא מתאים לאירוח של בעל חי. אתרי אינטרנט רבים, מסווגים צימרים לפי קטגוריות שונות, אחת מהן היא אירוח של בעל חי. באופן זה ניתן לעשות חיפוש שיצמצם עבורכם את כל התוצאות של צימרים בעלי מתקנים מתאימים לכלבים. 

תחשבו עם הלב: שאלו את עצמכם מראש האם הכלב שלי מתאים לביקור בצימר כזה. כלב שעשוי להיות תוקפני כלפי כלבים אחרים בני מינו, כדאי אולי לבחור עבורו חופשה מסוג אחר, או לכל הפחות לשאול את בעל הצימר אם ניתן לקשור אותו, והאם ישנם במקום כלבים נוספים שיגרמו יחדיו למהומה. 

אין כמו חופשה בצימר. לברוח מהלחץ והמחנק של העיר, לשבור קצת את השגרה. להגיע למקום שהוא נייטרלי, ומציע מגוון של אפשרויות רגיעה שונות: ג'קוזי ספא, מיטה רכה, בילוי משותף מול הטלוויזיה או בעת קריאה והמון המון הנאה נטולת דאגות. העדר דאגות תלוי בכך שאתם רגועים לגבי המתרחש בבית, וזה כולל את כלבם הנאמן. אם תיקחו אותו איתכם, הוא יסיר דאגה מהלב. 

כלב בחופשה הוא חלק מהשמחה. אין סיבה שתוותרו דווקא בחופשה על חבר נאמן מהמשפחה. אין סיבה, מצד שני, שהכלב יהפוך למעמסה. אפשר כיון באמצעים פשוטים, למצוא צימר שיתאים במיוחד לכל מטרותיכם: גם חופשה מהנה וחלומית, וגם שיתופה עם החבר הטוב ביותר של האמן, הכלב.