מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

צימרים ציפורים

צימרים ציפורים

במהלך שנת 2009 חברת צימרים אתרי אינטרנט בע"מ צעדה צעד אחד קדימה והקימה את פורטל הצימרים המתקדם הראשון בישראל בשם: "צימרים ציפורים". 

פורטל צימרים ציפורים הינו פורטל צימר איכותי, יוקרתי ומרהיב אשר בו מגוון מערכות סינון צימרים לפי בחירה במספר לחיצות כפתור. באתר צימרים ציפורים הוטמע מנוע חיפוש חכם ביותר המתקדם בסוגו בישראל המאפשר ניתוח ופילוח תוצאות חיפוש לפי בקשת הגולש אשר מחפש צימר. 

באתר צימרים ציפורים אף הוטמעה מערכת של סוכן חכם המאפשרת לגולשים לשלוח הודעה לבעלי צימרים לפי פילוח אזור, ישוב, או צימר פרטני בודד ובעלי הצימרים חוזרים לגולש מבקש הבקשה. 
שליחת ההודעה מתבצעת במספר אפשרויות לפי דרישת התיירן, קבלת הודעת SMS או לחילופין קבלת הודעה בממשק הניהול הפרטי בפורטל צימרים ציפורים. 

דף המידע באתר צימרים ציפורים מכיל מידע רב על הצימר המפורסם, מחירים, תאריכים זמינים, מפת הגעה, תיאור הצימר בשילוב אייקונים ידידותיים, סרטוני וידאו, סיורים וירטואליים ואף צילומי אויר של מתחם הצימרים. 
בכל דף צימר באתר אף תמצאו כפתור "הדפס וסע" בו תוכלו להדפיס מפת הגעה לצימר, מסעדות, אטרקציות ומרכזי ספא הסמוכים לצימר עם טלפונים וקופוני הנחה לתכנון החופשה שלכם כבר מהבית. 

באתר צימרים ציפורים כל צימר עובר סינון קפדני ביותר ולאחר הקמת דף המידע הצימר משויך לקטגוריות הרלוונטיות לו ביותר במנוע החיפוש החכם לרבות מחירים. כך ניתן לגולש ערך מוסף במהלך סינון החיפוש עד להגעתו לתוצאה המבוקשת ביותר. 
לא קיים מצב שגולש יבצע חיתוך ויגיע לתוצאה לא רלוונטית למה שהוא חיפש כי פשוט תוצאה כזאת לא קיימת. כל שיבוץ הצימרים בקטגוריות נעשה על ידי מערכת אתר צימרים ציפורים לאחר בדיקת הצימר ועמידתו בקריטריונים של אותה תוצאת חיפוש או לחילופין קטגוריה. 

האתר משלב בתוכו אף מגוון רחב של אטרקציות תיירותיות, מרכזי ספא ומסעדות איכותיות המקוטלגות לפי אזורם וסמיכותם למתחמי הצימרים השונים לפי חלוקה לאזורים, ישובים ועוד... 

לסיכום אנו תיקווה כי תפיקו את המירב מאתר צימרים ציפורים בדרך לחופשה הבאה שלכם...

כניסה לפורטל צימרים ציפורים: צימרים