מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

צימרים עם קמין

צימרים עם קמין
בצרפת בחודשי הקיץ המדינה סגורה. לא ייאמן אך הצרפתים כולם כאחד מפסיקים כל מלאכה בחודשי הקיץ ויוצאים לחופשה. נשמע חלומי אך זאת המציאות. כנראה שמדינה רגועה ושקטה כצרפת, אפשר להרשות חופשות כאלה, ואצלנו אפשר רק לחלום על חופשה חלומית. אדרבא מי היה רוצה לראות את כל הישראלים יוצאים בו זמנית לחופשה במשך חודשיים שלמים. מספיק לצאת לחופשה באחד מחגי ישראל ולגלות שכל פינה רעננה בחיק הטבע,מלאה בעשרות ישראלים ונופשים ממנגלים, מתרוצצים, והאמת – גם עושים לא מעט רעש. 

אז מה הקשר בינינו לצרפת? קודם כל שכאן זה לא צרפת. בניגוד לצרפתים אין לנו חופשה משותפת כלל ארצית, וכנראה שטוב שכך. כלומר: ישנם החגים שאנו בדרך כלל מקדישים למשפחה. וישנן החופשות של הילדים, שהן הזדמנות נהדרת לכלות את ימי החופש שמגיעים לנו מהעבודה לטובת בילוי עם הילדים. אבל שאר ימי החופשה הנוספים שמגיעים לנו: למעשה אנו יכולים לקחת אותם מתי שאנחנו רוצים. יוצא אם שישראלים רבים מתחילים לגלות את האטרקטיביות המיוחדת שביציאה לחופשה שלא רק בקיץ, שלא לדבר על החורף. 

חופשה יכולה להתרחש בכל תאריך בשנה ולא רק בימי החופשה, אלא גם על ידי ניצול טוב ונכון של סופי השבוע. למזלנו לרובנו יש סוף שבוע ארוך שמתחיל כבר ביום חמישי, ומדינת ישראל היא כל כך קטנה שאפשר לצאת לבלות בכל מקום בארץ בסוף שבוע בודד. ישנם אף ישראלים שמרשים לעצמם קפיצה לחו"ל בסוף שבוע. 

אז אם כבר מנצלים טוב את סופי השבוע להנאה, אפשר לנצל כל סופשבוע לבילוי רומנטי, גם בזמן החורף. למה "גם"?! – בעיקר בחורף כדאי ונחמד לבלות בבילוי רומנטי משותף. גם ככה רוב הפעילויות מתבטלות בעקבות הגשם, כך שזה בדיוק הזמן הנכון. אטרקציה מלהיבה אשר סוחפת אחריה מאות זוגות בכל סוף שבוע היא בילוי משותף בצימר. ישנם צימרים רבים בצפון הארץ וגם בחלקיה השונים. מצחיק לחשוב כי ישנם צימרים בצפון הארץ כה רבים משום שהם קרובים לכל אתרי התיירות, מאחר ובין כה וכה, כאשר זוגות מגיעים לצימר כדי לבלות זמן איכות משותף, הם בקושי עוזבים את הצימר. 

חמים ונעים בשניים: יוצא אם כן שבילוי בצימר במהלך יום חורפי קסום, הוא לא רק ברירת מחדל בשל הגשם, אלא בחירה נחמדה ורומנטית במיוחד. 
בתחום זה, הבחירה הטובה והמלהיבה ביותר היא צימר אשר מצויד בקמין משלו. צימרים אלו מותאמים במיוחד לחודשי החורף הקרים, ומציעים מלבד האטרקציות הקבועות בצימרים: טלוויזיה, מטבחון, ג'קוזי, ועוד כהנה וכהנה פינוקים, גם קמין מותקן בתוך הצימר, אשר מחמם את החלל הצימר ואת האווירה. אין כיף גדול יותר מלהתכרבל בעת חורף גלילי קסום בתוך בית עץ קלאסי מעוצב לפרטים, מול קמין לוהט, בו הגחלים מלחשות. כוס שוקו ענקית ביד, צמודים אחד לשני ונהנים בפשטות מיום חורפי נעים יחדיו. לכשתגיעו לצימר יחכה לכם קמין מוכן להפעלה עם אספקת עץ. מדליקים את הקמין בפשטות והקמין מדליק מיד את האהבה. 

אכן בילוי איכותי. זוגות רבים בוחרים בבילוי זה בחודשי החורף, וצימרים מצוידים בקמין הפכו למצרך יקר. לעיתים כדאי להזמין צימר חודש מראש כדי ליהנות מחוויית הקמין בעת החופשה. כדאי ורצוי לקחת בחשבון כי שכירת צימר בסוף שבוע, בעיקר כזה המצויד בקמין, עשויה להיות יקרה יותר מבימי חול. אם יש לכם אפשרות לנצל ימי חופשה כדאי מאד לצאת באמצע השבוע. 

כמו כן כדי לעיתים לשקול להאריך את סוף השבוע ליום ראשון, או להתחיל אותו מוקדם כבר ביום חמישי. הימים הנוספים עשויים להיות זולים במיוחד, ולהבטיח הנאה צרופה נוספת ליד הקמין החם. 

בילוי נעים...