מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

צימרים עם בריכה

צימרים עם בריכה
צימרים ברחבי הארץ מציעים שלל פינוקים ועינוגים לאורחיהם, ומה אנחנו רוצים יותר מאשר בריכת מים קרירים וצלולים לטבול בה, בימות הקיץ החמים המתדפקים על דלתנו. צימרים עם בריכה לרוב יפנקו את אורחיהם במרחב בריכה מפואר ומפנק, עם כיסאות נוח, מיטות שיזוף, ולעיתים, גם נוף מרהיב בו ניתן לצפות תוך כדי שכשוך במים הצלולים והמלטפים. צימרים מסוימים יציעו לאורחיהם בריכות שחייה פרטיות של ממש, הצמודות לאזור הצימר בו הם משתכנים. 
עבור משפחות אשר יוצאות עם ילדיהן לחופשה משפחתית בחופש הקיץ הלוהט, בריכת השחייה מהווה מתקן MUST בעת השהייה בצימר עצמו. לאחר יום טיול גדוש, הסתובבויות, וביקור באתרים, החזרה אל הצימר נראית חלומית. אולם, כדי שאתם תוכלו לנוח, וילדיכם יוכלו להמשיך וליהנות מפעילות הקיץ המרכזית, דהיינו שחייה, קיומה של בריכה הוא הכרחי. בצימרים רבים בריכת השחייה ממוקמת מרחק נגיעה מהצימר עצמו בו אתם משתכנים, מה שהופך את הדאגה לילדים ולשלומם לקלה יותר. שחייה משותפת בבריכה יכולה להיות הזדמנות נהדרת לפעילות משפחתית נוספת במסגרת החופשה המשותפת, במיוחד כאשר אתם לא סובבים בכל עם ישראל שנהנה מחופשתו גם הוא. 
הבריכות הפרטיות האינטימיות, בין אם ברמת מספר המשפחות המשתכנות בקבוצת צימרים, ובין אם ברמת הבריכה הפרטית לחלוטין למשפחה, יוצרות אווירה רגועה יותר של שחייה, שונה מזו שאנו לרוב מכירים מהבריכות העירוניות, וכן מבתי המלון ומבתי ההארחה השונים, בהם קיימות בריכות שחייה גדולות, אותן עלינו לחלוק עם כל שאר עשרות האורחים הנמלטים מן החום גם הם. חווית השחייה בבריכות הפרטיות בצימרים, היא חוויה שלווה יותר, מלחיצה פחות, ומעניקה הזדמנות ליהנות מטבילה במים הצלולים, תוך כדי צפייה בנוף הסובב אתכם מכל עבר. 
בדקו בעת הזמנתכם כי קיימות פינות ישיבה מוצלות סביב הבריכה, כדי שילדיכם ואתם לא תבלו שעות רבות תחת השמש הקופחת. כמו כן, קיימים צימרים אשר טרחו להציל את בריכות השחייה שלהם באמצעים מגוונים ומעוצבים, ושווה לבדוק זאת, למען הגנה על האור ועל הבריאות.

זוגות: צימרים עם בריכות פרטיות משלבים בחובם תוספת אינטימית מפנקת, שלא קיימת במקומות רבים. בצימרים עם בריכה אלו, המרחב הסובב את הצימר, פרטי ומבודד גם הוא, מה שמרחיב את פיסת גן העדן גם למרחב החיצוני, ובפינוק אמיתי, גם לבריכת השחייה. בקיץ החם, טבילה בג'קוזי עלולה להיות מאוסה בשלב מסוים, בעוד בריכת השחייה הפרטית הממוקמת מחוץ לצימר, מהווה פיתוי אמיתי, ומקור משיכה לא מבוטל לאור הטמפרטורות השוררות בחוץ. 

בריכות הצופות לנוף: הן ללא ספק פינוק רציני. צימרים עם בריכה רבים החכימו ומיקמו את בריכות השחייה שלהם אל מול נוף עוצר נשימה, דבר ההופך את חווית השחייה למושלמת ממש. בריכות אלו לרוב יהיו משותפות לאורחי הצימרים שבמקום. על מנת שבריכות אינטימיות אלו לא יהפכו לעמוסות יתר באנשים בעונות החופש העמוסות, בדקו את כמות הצימרים הנמצאת במקום, לעומת הבריכה עצמה המיועדת להם 

בריכות שחייה פנימיות: צימרים רבים, בהם קיימות גם בריכות שחייה חיצוניות, לא רצו שאורחיהם יוותרו על תענוג השחייה שלא בימי הקיץ החמים, ובנו עבורם מבנה סגור ובו בריכת שחייה מחוממת. אין ספק ששחייה במבנה עץ או זכוכית, במים חמימים ומפנקים, כשבחוץ יורד לו גשש זלעפות, היא אחת מהחוויות הטובות והמרגשות שיכולות להוסיף לחופשה ייחוד והנאה יוצאת דופן. מרחבים אלו לרוב ימוקמו במרכז מרחב הצימרים המצויים במקום, ויכללו פינות ישיבה ופינוקים נוספים, כמו סאונה ובריכות ג'קוזי ספא גדולות. 

לסיכום, צימרים עם בריכה מהווים יתרון משמעותי, גם בשל הפרטיות והאינטימיות שהם מספקים, ובשדרוגם את חווית השחייה, וגם בשל העיצוב המתקדם, והפינוקים שהם לרוב מציעים סביב מרחב הבריכה ובה עצמה. כמות האנשים עימם תחלקו בריכות שחייה המשותפות לכל אורחי הצימר, תלויה בכמות הצימרים הקיימת במקום, דבר ששווה בהחלט לבדוק לפני שמזמינים, וכמו כן, בריכות פרטיות ומבודדות לחלוטין משדרגות את מפרט פינוקי הצימר בכמה רמות, בקיץ החם של ישראל.

שתהיה לכם חופשה מקסימה ומלאת מים וששון !