מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

צימרים לקבוצות

צימרים לקבוצות
חופשה היא קודם כל בילוי משותף. ישנם ישראלים רבים שבוחרים לנסוע כזוג לצימרים משום שהנ"ל מתאימים כל כך לאירוח זוגי. בקתה קטנה וחמודה אי שם במעלה הרי הגליל או הגולן. אין ספק שצימרים הם בילוי אידיאלי עבור זוגות שבחורים לבלות יחדיו זמן איכות. 
אבל לעיתים אנו רוצים לצאת לחופשה עם חברנו הטובים ביותר. כיף לצאת לחופשה מאורגנת בקבוצה, כך פחות נטל מנושא הארגון קיים על כל אחד, ובכלל, זוכים לבלות קצת זמן איכותי יחדיו. לפעמים, גם אין ברירה, כשמדובר במשפחה, וכל יציאה לנופש כוללת ארבעה חברים לפחות. 

אז החדשות הטובות הן שעכשיו אפשר לצאת לצימר גם עם החברים וגם המשפחה. והחדשות הטובות עוד יותר הן שאפשר לעשות זאת מבלי לוותר על שמץ של הנאה או רומנטיקה. 
איך זה קורה? פשוט מאד. ישנם מתחמי צימרים בצפון רבים שערוכים ומוכנים לקבל קבוצות באחת משתי מתכונות: 

מתחם צימרים גדול: בעלי צימרים רבים, מקימים על שטחם יותר ממבנה אחד. מספר מבנים הממוקמים בסמוך האחד אל השני וחולקים חצר משותפת גדולה וירוקה, היא דרך נהדרת לחלוק חוויה עם חברים. שוכרים במרוכז כמה צימרים במקביל, ומבלים זמן איכות אחד עם השני בחצר המשותפת, או במרפסת המשותפת. בילוי זה מומלץ בחודשי הקיץ. בעלי הצימרים מברכים כמובן על שכירת צימרים בחבילה, ושמחים במקרים רבים לתת הנחות משמעותיות לקבוצות אשר שוכרות כמה צימרים במקביל. 
נוסעים יחדיו לצפון, ברכב או שניים. מגיעים למתחם, מבלים יחדיו ונהנים, ובלילה כל זוג פורש לחדרו. עבור הורים זהו פתרון נהדר, משום שניתן לשכן את הילדים בביתן סמוך וליהנות בזמן זה מקצת שקט ורומנטיקה בביתן שלכם. אדרבא, כאשר שתי משפחות או יותר יוצאות יחדיו לבילוי, אפשר לחלק את ההשגחה על הילדים, וכל זוג יוכל ליהנות מהפרטיות והרומנטיקה לה הוא מקווה. 
בשביל הילדים, זוהי כמובן הרפתקה של ממש. לישון יחדיו בדירה משלהם. ילדים אוהבים את תחושת העצמאות וכל זאת מבלי שהם יוצאים מהשגחת ההורים. 

מתחמי צימרים רבים אף מתהדרים במתקנים שונים שהם בונוס מיוחד כאשר יוצאים יחדיו כמה חברים או בני משפחה. הגדול מבין אלו הוא הבריכה. ישנם אמנם מתחמי צימרים עם בריכה פרטית לכל צימר, ואלו כמובן יקרים יותר. אך מתחמים שבהם בריכה אחת משותפת לכמה צימרים הם בעלי יתרון משמעותי כשיוצאים יחדיו. אפשרות נוחה נוספת היא ספא צמוד שבו מתהדרים מתחמים גדולים רבים. כך יוכלו כל החברים לקבל טיפול ממש ליד הצימר, וגם כאן ניתן להניח כי ישנן הנחות משמעותיות לקבוצות. 

וילה: הנושא של בילוי משותף של כמה קבוצות הפך לכל כך פופולארי עד שכיום ישנם בעלי צימרים שממש ביססו את העסק שלהם על נושא זה. לפיכך ישנם צימרים שהן למעשה וילות. שהם וילות של ממש, מוקפות חצר ירוקה ויפה, אותן ניתן לשכור לפי לילה ולהגיע אליהם כקבוצה של חברים. בוילות אלו תמצאו מספר חדרי שינה, וסלון מרכזי וגדול. אפשר ממש לעשות מסיבה בצימרים אלו, ובעלי הצימרים אף ערוכים למסיבות שכאלה, וישמחו לעמוד לרשותכם בכל צורך שיעלה: מסיבות רווקים ורווקות, סיום קורס, וסתם. הוילות מוכנות לשירותכם עם אפשרות להזמין אוכל, סדנאות, עיסוי ועוד. 
וילות אלו מתהדרות גם בפרטיות קפדנית. מאחר שמדובר במסיבות פרטיות שאין רוצים בהן אורחים בלתי קרואים, הוילות נמצאות על פי רוב באזורים מבודדים. החצר וכל המתחם מחופה בגדר גבוהה ואטומה שדואגת שלא יהיו הפרעות שיא הפרטיות ושיא הכיף. שכירת וילה היא בהחלט אטרקטיבית יותר מבחינת מחיר עבור קבוצה גדולה, וכוללת לעיתים קרובות גם אטרקציות כמו בריכה פרטית של הווילה, ג'קוזי גדול, או ג'קוזי נפרד לכל חדר וחדר.