מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

צימרים למשפחות בראש פינה

צימרים למשפחות בראש פינה
צימרים למשפחות בראש פינה 

צימרים למשפחות בראש פינה- ראש פינה הינה מושבה ציורית בגליל, סמוכה לעיר חצור הגלילית, ולעיר צפת. המושבה ראש פינה כוללת אתרים היסטוריים ואתרי מורשת רבים, מסעדות, בתי קפה ואיך אפשר שלא... צימרים. 

צימרים למשפחות ולזוגות. 
הצימרים נמצאים לרוב בחצר ביתם של התושבים,מה שגורם לכם להיכנס לקצב החיים הרגוע שלהם,ליהנות מהשקט והשלווה ובו בזמן ליהנות מאטרקציות ייחודיות שלא רואים בכל מקום. 
בד"כ כשנרצה לצאת עם המשפחה שכוללת גם ילדים קטנים, נרצה שיהיו אטרקציות באזור על מנת שגם הילדים יוכלו ליהנות מהחופשה ואנו לא נצטרך לסבול מנדנודים ובכי. 
לכן, המתכננים חופשה משפחתית, המקום האידיאלי עבורכם הוא ראש פינה, המון אתרים יפיפיים שתוכלו ליהנות מהם גם אתם ההורים וגם הילדים בכל הגילאים. 

צימרים למשפחות

ראש פינה היא מושבה שקיימת כמעט מאה שלושים שנה, לכן היא אוצרת בתוכה סיפורים היסטוריים רבים וכן אתרים עתיקים כמו בית הכנסת העתיק, גן הברון שהוא מקום מקסים, מעין גן בוטני מהמם שבראשו עומדת מסעדת הברון הצופה על כל ראש פינה והיישובים הסובבים, באתר השחזור, תוכלו לצפות בחזיון אור קולי המספר את סיפורה של ראש פינה, הרפתקה לילדים ולהורים גם יחד. 
ה צימרים  הנמצאים בראש פינה כולם מיוחדים במינם, האווירה הפסטורלית ומבני האבן העתיקים המדרכות הסלולות אבני דרך מעשי ידם של המייסדים, גורם להתנתק מהמציאות ולחוות חוויה שונה ממה שהכרתם עד כה.

במרכז המושבה ישנם הרבה מסעדות ובתי קפה אחת ליד השנייה עם מאכלים מיוחדים להנאה קולינרית מסחררת חושים, לכל המשפחות שביניכם, קבלו המלצה חמה על נופש בראש פינה, מושבה קטנה שתשאיר לכם זיכרון גדול.

אם לא מצאתם צימר העונה על דרישותיכם, נוכל לייעץ לכם ולעזור לכם למצוא את הצימר המתאים לכם, בתקציב שהקצתם לעצמכם , כי צימרים למשפחות בצפון או בדרום יהפכו את החופשה שלכם לבלתי נשכחת...