מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

צימרים למשפחות

צימרים למשפחות

כאשר אתם יוצאים לחופשה משפחתית, יש רצונות וצרכים רבים, להם יש לתת מענה. מענה מוצלח, תוכלו למצוא בצימרים המיועדים למשפחות. מחד גיסא קיים רצון לבלות מעט בפרטיות, הרחק מהרעש והקצב המהיר אותו אתם חווים ביומיום, ומאידך גיסא רצון כי הילדים יהנו, ולא ישתעממו. צימרים רבים המיועדים למשפחות מסוגלים לענות על שני צרכים אלו, שממבט ראשון נראים לנו סותרים. 

מרחב: בצימרים מסויימים למשפחות תמצאו הפרדה בין מרחב ההורים למרחב הילדים. בחלקם תמצאו קומת גלרייה עליונה נפרדת לילדים, בחלקם חדרים באותה הקומה. וכולם נועדו על מנת שתהיה פרטיות להורים. בתור משפחה, חשוב שיהיה מטבח מאובזר ופינות לעריכת ברביקיו בחצר, לאוהבי הבשר שבינינו, וכן חצר גדולה למשחקים, לרביצה, ולארוחות משפחתיות מורחבות. יש לבדוק האם קיימים המתקנים לעריכת ארוחות גדולות בחצר הצימרים, והאם היא שייכת לכל האורחים, או רק לצימר בו אתם שוהים. 

אטרקציות: על מנת להעסיק את הילדים בצורה שהם יהנו ממנה, ויפיקו ממנה את המיטב יש מספר דברים חשובים שיש לבדוק האם הם קיימים בצימר אותו אנו בוחרים לחופשה שלנו: 

1. צימרים עם בריכה: בימות הקיץ החמים, אין כמו בריכה להתרענן בה. היא יכולה להוות בילוי משפחתי נהדר, במיוחד כשהיא קיימת במרחב הצימרים בו אתם שוהים. נצלו את הבריכה למשחקים משפחתיים, ולגיבוש המשפחה. כמו כן, זהו זמן נפלא לתת לילדים להשתולל, בעוד אתם מחפשים לנוח. 

2. פינות חי וסיורים: יישובים רבים בהם ממוקמים צימרים הם יישובים חקלאיים, ולכן קיימות אטרקציות רבות בהן, אשר לא מוכרות מחיי היומיום העירוניים. פינות חי, סיורים במטעים וברפת, ונסיעה על טרקטור, תעניק היכרות יתרה לכם ולילדים עם סוג היישוב בו אתם שוהים. 

3. מסלולי טיולים: רוב רובם של הצימרים ממוקמים באיזורי טיול נפלאים, ומומלץ לנצל זאת. קיימים אף צימרים הממוקמים לגבולותיה של שמורת טבע אליה ניתן לצאת באופן רגלי. לפני שאתם מזמינים, בידקו במפות סימוני השבילים האם קיימים באיזור מסלולים המתאימים למשפחות. לשם התייעצות אתם יכולים לפנות לבעלי הצימר, לבתי ספר שדה הנמצאים באיזור, או לבדוק באתרי האינטרנט הקשורים לטיולים בארץ. טיול יכול להוות הזדמנות נפלאה להכיר את הארץ, ואפילו להכיר את משפחתכם מעט טוב יותר. 

4. פעילות אתגרית: מעבר לטיולים רגליים רגועים, קיימות אטרקציות בצפון למשפחות חובבות האנדרנלין. שייט קיאקים בנהר הירדן, רכיבה על גמלים במדבר, טיולי אופניים, טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים או טיולי סוסים, וכן פעילויות נוספות שגורמות לנו לחוות את האיזור בו אנו נמצאים מזווית יותר אנרגטית. בידקו אם קיימות אפשרויות כאלו באיזור הצימר שלכם, ובידקו האם יש הנחה לאורחים בו, באחת מהן. 

5. בידור: ברוב הצימרים תמצאו מכשירים כמו טלוויזיה, DVD, ומערכת סטריאו. בידקו האם מכשירים אלו מצויים במרחב הילדים, וכן במרחב המבוגרים, כדי לענות על צרכי כולם, או לפחות כמעט כולם... 

מרחק מהבית: אלא אם כן אתם נוסעים לחופשה של יותר מלילה אחד, חשוב ביותר לבחור מקום שלא יהיה מרחק נסיעה ארוכה מידי מן הבית. נסיעה עם ילדים יכולה להיות מעייפת מאוד, ויש לקחת זאת בחשבון. לפעמים תוכלו לגלות מקומות מקסימים, במרחק קצר יחסית מביתכם, במקום לערבב בחופשה שלכם נסיעה ארוכה מידי ומייגעת. 

משפחה של משפחות: במידה ואתם נוסעים לחופשה משפחתית מורחבת, כלומר, מספר משפחות יחדיו, עליכם לבדוק מספר דברים חשובים: האם קיים מרחב מרכזי, בדרך כלל חצר, לכל אורחי הצימרים במקום, על מנת שתוכלו להנות מהחברותא הרחבה. האם קיים מקום בו ניתן לערוך ארוחות גדולות. האם יש מתקנים למשחק לילדים, ושוב, בקיץ, בריכה תהיה אטרקציה מצויינת. 


שתהיה לכם חופשה משפחתית מעולה ומגבשת!