מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

מלונות בוטיק

מלונות בוטיק
איך השתלבו מלונות הבוטיק באקלים הארץ ישראלי בפשטות וקלות? זוהי שאלה שרבים שואלים עצמם. 
כיצד זה שסגנון בילוי כה אירופאי תפס תאוצה מהירה בשנים האחרונות דווקא בארצנו. 
לשם כך יהא עלינו להבין מהו מלון בוטיק ומהן החוויות המיוחדות שהוא מציע לאורח. 

אז מה זה מלון בוטיק בעצם? קודם כל, ישנה טעות קלה בהתייחסות למלון בוטיק כ"אירופאי", כלומר, ישנם מלונות בוטיק ברחבי אירופה, אבל עיקר משכנן הוא בארצות כגון ספרד, צרפת ואיטליה. כך שההתייחסות אל מלון הבוטיק כ"ים תיכוני", תהיה סבירה הרבה יותר. 

מלון עם יחס אישי: מלון הבוטיק הוא למעשה מתחם נופש שעניינו העיקרי הוא הפיכת השהיה במלון הבוטיק עצמו לשיא חוויית החופשה. 
לפיכך מלונות בוטיק הם מלונות קטנים מבחינת תפוסה, ומתאימים לאירוח מספר זעום של אורחים, ומציעים שירות ויחס אישיים במיוחד לכל אחד מהלקוחות. 
הסיבה שמלונות הבוטיק נחשבים לחוויה אירופאית היא משום שעל פי רוב מלונות בוטיק הם יקרים במיוחד, בשל מיעוט האורחים מצד אחד ובשל העובדה כי כמות העובדים הנדרשים למלון בוטיק יוקרתי היא גבוהה יחסית. בשל כך, המחיר של מלונות הבוטיק מושך באופן טבעי בני אצולה ומעשירי אירופה, גם באזורים ים תיכוניים יותר. 

ייחודיות היא שם המשחק: מלון בוטיק הוא מתחם אשר מציע חוויה ייחודית ונושאית. מלונות בוטיק רבים מתהדרים בסוג מסוים של חופשה: חופשה באווירה טבעית, טיפולית, אקזוטית או חופשה בנושא כגון: אוכל יין וכיוצא בזה. כל מלון בוטיק מעוצב באופן מיוחד על ידי מעצב שמתאים את החלל לאווירה שהמלון מייצג. לאחרונה מלונות בוטיק רבים מתאימים את עצמם לאווירת הניו אייג' עם אטרקציות מיוחדות עבור נופשים שמשתמשות בידע העתיק שנצבר על ידי האנושות והגיע מהמזרח כדי ליצור חופשות רוחניות במיוחד. מלונות בוטיק רבים מתהדרים בעיצוב על פי תורת הפנג שוואי. 

אנחנו לשירותך: מלונות בוטיק מוכנים ומזומנים לענות על כל דרישת הלקוח. הם נכונים להציע שירותים כיד הדמיון של לקוחותיהם, ובכך חוסכים את הדאגות שבתכנון החופשה. מלונות בוטיק בטבריה או בכל מקום אחר בארץ מותאמים לאירועים עסקיים, והיתרון בכך הוא שבעת ארגון אירוע במלון בוטיק, נחסכת מכם כל הפרעה חיצונית. המלון כולו לשירותכם. כמו כן מלונות הבוטיק מקפידים על כניסת חברה ראויה. מלונות בוטיק רבים עשויים לדוגמא להתאים לזוגות בלבד, ובכך לחסוך מלקוחותיהם הפרעות מסוגים שונים. 

אז איך הם עשו עלייה? העלייה של מלונות הבוטיק לארץ היא אך תהליך טבעי, וזאת בשל סגנון התיירות אשר נקרא "צימרים". בזכות אותם עסקים פרטיים של נופש בארץ יכלו לעלות מלונות הבוטיק ביתר קלות. בעלי צימרים רבים מחזיקים במתחמים מצומצמים של חדרים יוקרתיים עבור לקוחותיהם. מגבלת התפוסה, והיחס האישי הם הפתח הראשוני להפיכת אתרי צימרים למלון בוטיק של ממש. בנוסף, בעלי צימרים רבים מתאימים את מתחמיהם לסוג מסוים של חופשה או אוכלוסיה, וגם בכך קרבו עצמם אל תחום מלונות הבוטיק היוקרתי. 

כעת, המעבר היה כמעט טבעי והחל עם כמה בעלי צימרים חלוציים אשר שדרגו את מתחמיהם, את החדרים, ואת המתקנים השונים. מאחר שבעלי צימרים רבים בונים מתחמים בתחומים ספציפיים: עיסוי, תזונה טבעונית, אורך חיים רוחני וכיוצא בזה, נוצרו מלונות בוטיק רבים על סמך הלך הרוח האמנותי של בעל המתחם. 

כיום ישנם בישראל מספר מלונות בוטיק ובעתיד עשויים להיות עוד כמה. מלונות אלו עומדים בכל הסטנדרטים האירופאים הקשוחים ביותר, ואף זוכים לביקורים רבים של תיירים מהיבשת. כל זה בהבדל אחד. במלונות הבוטיק בארץ משלמים רק בשקלים ולא ביורו.