מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

הצעת נישואין רומנטית

הצעת נישואין רומנטית

החלטה כיצד להציע נישואין היא תמיד החלטה לא קלה. לעולם לא תהיה נוסחה וודאית שתאמר לנו כיצד בחירת ליבנו תרצה את הצעת הנישואין שלה. יש כאלה שירצו את כל החבילה הגרנדיוזית, זיקוקים, מסוקים, שלטי ענק וכרזות, אם אפשר מסכים מול עשרות אלפי צופים – מה טוב. לעומתן, נמצאות כל כך הרבה ביישניות, צנועות, בחורות שרק ירצו לראות גילוי של אינטימיות, של רומנטיקה מהדור הישן, בלי רעש וצלצולים. וכיצד אנחנו ננהג ביום המיועד? אי אפשר לדעת, מה שאפשר לעשות הוא להציע לכם דרך ליום רומנטי שיכלול בו הצעת נישואין מיוחדת ומרגשת, באופן שללא ספק ישאיר את זוגתכם ללא מילים.
טיול טרקטורונים לפתוח אתו את החוויה – הזוג יתחיל את המסע הבלתי נשכח שלו בטיול טרקטורונים רומנטי ומרגש במצפה הראל, יעברו יחדיו ביער צרעה וביערות אחרים בנוף הישראלי, ויפתחו את המסע שלהם יחדיו. הטיול אתגרי ואינטימי כאחד, כאשר המדריך שילווה אתכם לא יורגש ורק יכווין אתכם בדרך הנכונה. הדרך לעבר הצעת נישואין מושלמת מתחילה כאן.

חבילת ספא זוגית – מוזיקת רקע, אור נרות, בקתת עץ פרטית רק לשניכם, וחבילת ספא זוגית מפנקת שתוריד אתכם לקרקע בעדינות וברכות. 
לאחר הטיול האתגרי הטרקטורון אין כמו יום ספא מרגיע ונהדר. צוות המטפלים של הבקתה יקבל אתכם לאחר טיול הטרקטורונים, יוביל אתכם לנקודה בה תוכלו להמשיך את היום הרומנטי ויקל עליכם את החוויה ככל האפשר, על מנת שתחוו רק את הרוגע.
המטפלים ייקחו אתכם לחדרי הספא שם תקבלו עיסוי מפנק של שעה, עם שמנים ארומטיים, ועיסוי משלים לבחירתכם, קרקפת או כפות רגליים.

לבחירתכם ניתן להפוך את חבילת הספא לחבילה עם לינה, בבקתת העץ שלכם אף אחד לא יפריע כאשר תרצו לשאול את השאלה – תהיו לגמרי לבד, רק אתם וזוגתכם המאושרת, שלאחר חוויה רומנטית, אותנטית וייחודית, כמובן תתקשה לסרב. התפאורה לרומנטיקה מושלמת היא ללא ספק עלינו, לכם רק נשאר לשאול את השאלה בזמן הכי מתאים מבחינתכם.
לסיכום – כמובן שאין זמן מושלם ואין נוסחה מושלמת להצעת נישואין, אך יש דרכים להפוך את היום הזה לרומנטי ולקסום, בצורה כזו שלזוגתכם יהיה אושר בעיניים והיא תדע מדוע היא רוצה לבלות אתכם את החיים.