מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

אינסטלטור בבית מלון


היום בעידן האינטרנט, אנחנו לא מזמינים שום דבר לפני שאנחנו בודקים אותו לעומק. אפשר לבדוק מהו גודל המוצר אותו אנחנו מזמינים, מהו צבעו המדויק, מה הוא עושה איך וכמה... אנחנו משווים מחירים, בודקים חוות דעת ורק אחר כך מזמינים ומחכים למוצר. 

השוואת המחירים ובדיקת המוצר לעומק, היא נכונה פי כמה כשמדובר במוצרים יקרים, ובמוצרים שנוגעים למשפחה כולה. נסיעה לחופשה בבית מלון מלווה בהתרגשות, בשמחה וברצון לבילוי נעים ואיכותי ככל האפשר. לכן כשאנו מתיישבים ומתחילים לתכנן את חופשתנו, בין אם מדובר בסוף שבוע קצר בבית מלון בארץ ובין אם מדובר בבילוי משפחתי ארוך ויקר בחו"ל, אנחנו בודקים את המלון, ובוחנים את כל השירותים שאותם הוא מציע לנו. 

כיום, אתרי המלונות מאפשרים לנו הצצה לחדרים וצפייה בסרטוני וידאו המראים לנו מראה פנוראמי של החדרים השונים, של הלובי, של הבריכות ושל שאר המתקנים במלון. אחד הקריטריונים הראשונים לבחירת מלון לחופשה הוא מראה חדר האמבטיה. אמבטיה נוצצת ומבהיקה מניקיון, מגבות עבות וחדשות ומראה גדולה ויפה הם דברים שמושכים את העין, נותנים לנו תחושה של פינוק ועושר, וגורמים לנו לרצות להתפנק שם בעצמנו. לעומת זאת, אמבטיה סדוקה מעט, אריחי קיר שראו ימים טובים יותר ושערה על הרצפה יכולים לגרום לנו לבטל את העסקה. 

אינסטלטור הבית
 אלו הן חלק מהסיבות שבגללן נוטים בתי מלון להחזיק אינסטלטור צמוד. אינסטלטור בבית מלון יכול להיות מוזעק בכל שעות היום והלילה, והוא מוכן ומזומן לתקן כל תקלה בזמן המהיר ביותר ובדרך הטובה ביותר. אינסטלטור בבית מלון יכול לשמור על תקינותם של חדרי האמבטיה במלון כולו, ולהבטיח רמה גבוהה של תחזוקה שוטפת. לרוב, אינסטלטור בבית מלון יהיה אחראי הן לתחזוקה השוטפת של חדרי האמבטיה, והן לשיפוץ וחידוש מראה החדרים כשהמלון יחליט שהגיע הזמן לשדרוג או שיפוץ. כך המלון גם יחסוך כסף - כיוון שזול יותר להעסיק את האינסטלטור בתור מעצב ומשדרג חדרי האמבטיה, במקום לשכור מעצב פנים שיהיה אחראי על העיצוב, ואת האינסטלטור לשמור רק לביצוע הפיזי של הדברים. 

אינסטלטורים מומחים ובעלי שנים של ניסיון הם אנשי מקצוע טובים שאפשר לסמוך עליהם ועל העצות שלהם לגבי פונקציונאליות החדר, רמת הגימור שלו ורמת השחיקה העתידית שלו ושל הכלים הסניטריים שבו, ולכן בתי מלון רבים מעסיקים אינסטלטור קבוע משלהם.