מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

קריטריונים לבחירת צימר - הצמרת

איך לבחור צימר

חיפוש תוצאות באינטרנט למילה 'צימר' תפרוש לפניכם מגוון אינסופי כמעט של צימרים ממקומות שונים, ברמות שונות, עם מפרטים מגוונים ומיוחדים בלי סוף. לברור מתוך אסופת הצימרים המכובדת הקיימת ביישובים ברחבי הארץ הינה משימה לא קלה, אולם קיימים מספר קריטריונים שיהפכו את הבחירה, לפשוטה יותר, והכי חשוב, לכזו שתהיו מרוצים ממנה. 

מי אנחנו? אם אתם נוסעים לצימר כמשפחה, או בקבוצה של מספר משפחות, כדאי יהיה לכם לבדוק האם קיימים במתחם הצימרים אטרקציות שיעניינו ילדים בעוד אתם קוראים ספר טוב תחת עץ הזית שבחצר. האם קיימת בריכה משותפת, מתקנים לעשיית ברביקיו, וחצר מספיק רחבה למשחקים. קיימים צימרים הנמצאים ביישובים בהם קיימות פינות חי, שגם יכולות לעניין את הילדים. אם אתם נוסעים לחופשה רומנטית הסיפור הוא אחר לגמרי. במצב זה וודאי תעדיפו מקום בו לא קיימים צימרים רבים, וכי המרחב בין צימר אחד למשהו גדול. כמו כן, ג'קוזי רחב ידיים, עם נוף, יכול להוות מרכיב חשוב באווירה הרומנטית. קיימים צימרים המיועדים לזוגות בלבד, ובעליהם מציינים עובדה זו באתרי האינטרנט השונים. 

לאן אנחנו נוסעים? בכל חבל ארץ יפיפה בו תבחרו, באם רצונם הוא לטייל באיזור, עדיף יהיה לכם לבחור צימר הנמצא ביישוב ממנו הנסיעות לאתרי התיירות המרכזיים באיזור, לא רחוקים מאוד, ואף נחמד יהיה כי יהיה מסלול חביב לבלות בו באופן רגלי מהצימר עצמו. את מידע זה יוכלו לספק לכם בעלי הצימר, והמפות הטובות הקיימות לשבילי טיול בארץ. אם חפצתם בבידוד ומנוחה בחלקת האלוהים הקטנה שלכם, דווקא יהיה עדיף להמנע מלבחור צימר ביישוב מרכזי מבחינה תיירותית, ולהקדיש לריחוק את מלוא תשומת הלב. כדאי יהיה לכם לבדוק במקרה זה האם מוגשות ארוחות לאורחי הצימר, או האם קיימות מסעדות בהן ניתן לאכול או להזמין בסביבה. 

מהו הסגנון שלנו? קיימים סגנונות רבים ומקוריים המוצעים לאורחים בצימרים השונים. מסגנון הודי, ועד ליפני, מסגנון מודרני, ועד לצימר במערה. מומלץ לבחון את התמונות המוצעות באתרי האינטרנט השונים על ידי בעלי הצימרים, ולבחור איזה סגנון "עושה לכם את זה". אם חשובה לכם השמירה על הסביבה, אף תמצאו צימרים אקולוגים, אשר פועלים באופן אקולוגי ברמות שונות. 

מפרט הצימר ושירותים: בצימרים רבים קיים מפרט עשיר: טלוויזיה, DVD, מערכת סטריאו, מטבח מאובזר, ג'קוזי קטן או גדול, ארוחות ביתיות המוגשות לצימר, בריכה, טיפולי ספא. בדקו אילו ממרכיבי המפרט החשובים לכם, אכן מצויין בצימר. וכמובן, אם אתם מתכננים לערוך מרתון סרטי DVD, או לשמוע את המוסיקה האהובה שלכם לעת ערב, אל תשכחו להביא את הסרטים עצמם ואת התקליטורים. זה יכול לאכזב מאוד לגלות כי שכחתם אותם בבית. 

המלצות: לאחר שמיינתם את הקריטריונים הפיסיים לבחירת הצימר, זהו הזמן לקחת בחשבון את דעתם של אורחי העבר בו. כמות ההמלצות הנכתבת ברשת היא גדולה מאוד, רק שימו לב לבדוק גם באתרים אשר לא ממומנים על ידי בעלי הצימרים, על מנת להחשף גם לביקורת שלילית אם קיימת כזו. ולמען התרומה השווה לחברה, אתם מוזמנים בתום החופשה שלכם, להוסיף את חוות דעתכם גם כן על אותו צימר שבו התארחתם. 

מהו התקציב שלנו, ומתי אנחנו נוסעים? כמו מגוון הצימרים הגדול, כך גם המחיר שכל אחד מהם גובה הוא שונה ומגוון, ולרוב תלוי ברמת ההשקעה בעיצוב הצימר ובמפרטו הפנימי. מחירי הצימר משתנים לפי עונות השנה, ונעים בממוצע מ 300 ש"ח לזוג ללילה, ועד 1200 ש"ח. המחירים נמוכים יותר בעונת החורף, וגבוהים יותר בעונת הקיץ והחגים. עובדה זו יכולה להוות הזדמנות לבלות בצימר ברמה גבוהה במחיר נמוך יחסית, אם בוחרים בעונת החורף המקסימה בארצנו. אם תבחרו בכך, בדקו האם קיים אמצעי חימום מפנק בצימר. בעונת הקיץ קיימת תפוסה כמעט מלאה לאורך כל התקופה, לכן בתכנון החופשה, הזמינו כמה שיותר מוקדם, כדי שייגדל סיכוייכם לשהות בצימר בו חפצתם. באתרי אינטרנט רבים תמצאו מחירים המפורסמים על ידי בעלי הצימרים. 

שתהיה לכם חופשה מהנה ומוצלחת!